MOJE PROJEKTY

Čekujfilmy.cz

WEBOVÁ STRÁNKA

Môj prvý projekt. Jedná sa o stránku na pozeranie filmov a seriálov. Web bol v základe robený na doménu tretieho riadku, po čase sa s webom prešlo na doménu druhého riadku.

Web bol tvorený pomocou WordPressu takže sa na ňom nachádza aj možnosť registrácie či prihlásenia. Web je chránený proti použitie programovat na blokovanie reklám, obsahuje jednoduchý editačný systém (aby zákazník vedel jednoducho pracovať s príspevkami), formuláre a množstvo ďalších funkcii.

WEBOVÁ STRÁNKA    / ROZPRACOVANÝ PROJEKT

Ide o internetový obchod na predaj rôzneho druhu zbožia, či už toho virtuálneho alebo fyzického. Projekt je plne funkčný a je plne preložený do požadovaného jazyka.

Web beží v základe cez WordPress a službu obchodu spravuje plugin WooCommerce. Web je hostovaný cez hosting

WITT

WEBOVÁ STRÁNKA

Stránka mala pôvodne slúžiť na bezplatné počúvanie audio kníh avšak jej majiteľa táto stránka prestala napĺňať a tak ju predal.

Stránka bola tvorená pomocou WordPressu. Kedže sa jedná o blog tak sa na stránke samozrejme nachádzajú príspevky a aj odkazy na twitch zákazníka.

PORNLIFE.EU

WEBOVÁ STRÁNKA    /    18+    /    POZASTAVENÝ PROJEKT    

Stránka od rovnakého zákazníka ako cekujfilmy.cz. Avšak táto stránka má byť určená hlavne pre erotický kontent.

Stránka beží na systéme WordPress. Stránka je momentálne v základných nastaveniach a je tam pár príspevkov od zákazníka.

MOXXILOV SURVIVAL SERVER

MINECRAFT SERVER     /    1.14.2    /     UKONČENÝ PROJEKT

Server bol vytvorený na žiadosť streamerov Gaming Friends Kings aby na ňom mohli dať survival spolu s divákmi.

Server beží na Spigot 1.14.2. Server obsahuje základné pluginy a plugin na vrátenie aktivity hráča (V prípade griefu). Server je hostovaný na serveroch hostingu Hicoria.

BrutalLegends

MINECRAFT SERVER     /    1.8+    /     UKONČENÝ PROJEKT

Server na hru minecraft. Server je zameraný na RPG. Po pripojení si môžete vybrať z troch klás (mág, lukostrelec, rytier) a tie postupne vylepšovať. Môžete dobíjať dungeony, plniť úlohy, vylepšovať či očaruvávať predmety ale môžete si zahrať aj klasický survival.

Server beží na spigote 1.12. Pripojenie aj z inych verzií umožnuje balíček pluginov tvorených mnou. Server je hostovaný na serveroch hostingu Hicoria.

a58fcc1787d9144

DreamGaming

UNTURNED SERVER     /    ROCKET    /     UKONČENÝ PROJEKT

Server na hru Unturned. Jedná sa o jednoducho graficky spracovanú zombie survival hru. Server obsahoval správy, (join, leave, …) kity, domovy, warpy, ranky a množstvo ďalších prvkov.

Server bežal na rockete a preto bolo možné server modifikovať, pridávať do servera rôzne módy, pluginy či skripty. Server bol z dôvodu nedostatku financií ukončený. Server bežal na serveroch hostingu crew.sk