FAJNSERIALY.EU

CEKUJFILMY.CZ

Návody:

> FAJNSERIALY.EU
     Chodte na stránku fajnserialy.eu. Vyberte si z listu seriálov ktorý seriál si chcete pozrieť a kliknite na Zobraziť epizody. Zobrazí sa vám krátky popis seriálu a nižšie si môžete z listu epizód vybrať epizódu. Kliknutím na epizódu sa vám zobrazí minimálne jeden prehrávač.

Opakovaným klikaním na tlačidlo v strede až kým nezmizne spustíte seriál. Pri klikaní na spúšťacie tlačidlo môžu vyskakovať rôzne okná s reklamami ktoré odporúčame zavrieť a v žiadnom prípade do nich nič nezadávať ani nič nepotvrdzovať. Obsah týchto okien ani ich vyskakovanie nevieme ovplyvniť.

> CEKUJFILMY.CZ
     Chodte na stránku cekujfilmy.cz. Vyberte si z listu filmov film ktorý si chcete pozrieť a kliknite naň. Zobrazí sa vám krátky popis filmu a nižšie sa vám zobrazí prehrávač

Opakovaným klikaním na tlačidlo v strede prehrávača až kým nezmizne spustíte seriál. Pri klikaní na spúšťacie tlačidlo môžu vyskakovať rôzne okná s reklamami ktoré odporúčame zavrieť a v žiadnom prípade do nich nič nezadávať ani nič nepotvrdzovať. Obsah týchto okien ani ich vyskakovanie nevieme ovplyvniť.

Tento obsah spravuje www.bambik.cekuj.net